Czwartek 25 Lipiec 2013

Tablet Lenovo S6000 trafia do sprzedaży w Polsce

Zgodnie z zapowiedziami w połowie lipca Lenovo wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy tablet z systemem Android – IdeaTab S6000. 10-calowe urządzenie wyróżnia się między innymi dzięki płaskiej konstrukcji, rozbudowanymi opcjami wejść i wyjść oraz dużym ekranem, który zapewnia użytkownikom żywe kolory.

 

„Nasz najnowszy tablet IdeaTab S6000 na pewno przypadnie do gustu użytkownikom, którzy często przeglądają strony internetowe. Ekran o przekątnej 10,1” gwarantuje nową jakość grania lub oglądania filmów. Wzmocniony układ audio dopełnia multimedialną funkcjonalność urządzenia, a opcjonalnie dołączana klawiatura pozwala na komfortowe pisanie maili.” - powiedział Daniel Malak, Consumer Business Manager Lenovo Polska.

 

IdeaTab S6000 — mobilne centrum domowej rozrywki

Wraz z upowszechnianiem się tabletów wzrasta zapotrzebowanie na modele z większymi ekranami. Lenovo zaspokaja te oczekiwania, proponując elegancki i wydajny tablet S6000, który doskonale sprawdza się między innymi jako urządzenie dla miłośników rozrywki i serwisów społecznościowych. S6000 to wysokiej klasy tablet do multimediów i gier, wyposażony w czterordzeniowy procesor MTK 8389/8125 1,2 GHz, 10-calowy wyświetlacz IPS 1280x800 o szerokim, 178-stopniowym kącie widzenia, gniazdo micro HDMI oraz cyfrowy mikrofon. Dodatki, takie jak opcjonalna łączność HSPA+, zwiększają możliwości tabletu S6000 jako narzędzia do łączności z serwisami społecznościowymi, a pojemna bateria umożliwia przeglądanie stron internetowych przez ponad 8 godzin za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Pomimo tak bogatego zestawu funkcji S6000 pozostaje tabletem eleganckim i wygodnym. Jest bardzo płaski (8,6 mm) i lekki (560 g), dobrze leży w dłoni i podkreśla wyjątkowy styl użytkownika.

 

Dostępność i cena

Najnowsze tablety Lenovo S6000 są dostępne w Polsce od połowy lipca. Ceny IdeaTab rozpoczynają się od 1099 złotych. Najnowsze informacje z firmy Lenovo można uzyskać, korzystając z kanałów RSS Lenovo oraz serwisów Twitter iFACEBOOK.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Kasia Łankiewicz

Account Executive

tel. 22 511-13-80

katarzyna.lankiewicz@agencja21.pl
Informacje o firmie

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest producentem urządzeń elektronicznych do użytku osobistego, o obrotach wynoszących 30 miliardów USD i drugim pod względem wielkości dostawcą komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach. Lenovo koncentruje się na konstruowaniu komputerów i mobilnych urządzeń internetowych o wyjątkowej jakości. Filarami działalności firmy są innowacyjność, efektywny łańcuch dostaw na całym świecie oraz konsekwentna realizacja strategii biznesowej. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Lenovo ma duże ośrodki badawcze w Yamato w Japonii, Pekinie w Chinach oraz w Raleigh w Północnej Karolinie (USA). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lenovo.com.